Een klimaat van psychologische en sociale veiligheid is dé basisvoorwaarde voor succesvolle teams en organisaties. Het leidt tot betere resultaten, betere ideeën, inclusie en meer werkgeluk. Maar hoe doe je dat in jouw organisatie of team? Hoe zorg je voor een klimaat waarin iedereen het aandurft om fouten te bespreken, feedback te geven en grensoverschrijdend gedrag te melden? En hoe zorg je tegelijkertijd voor een positieve sfeer waarin iedereen het gevoel heeft erbij te horen?
Ervaren deskundigen Joriene Beks, Mirjam Decoz, Caroline Koetsenruijter en Alie Kuiper geven antwoord. In vier colleges ontwikkel je de benodigde kennis en vaardigheden. Je leert aan de hand van praktijkcases hoe sociale en psychologische veiligheid een rol speelt in organisaties en teams. Na afloop beschik je over alle kennis om een gedegen plan te schrijven, maar ook om teams in de praktijk te begeleiden op dit gebied.
Maandag 9, 16, 23 en 30 maart 2026 bij The Colour Kitchen Zuilen, Utrecht
Alie Kuiper
Risico’s, wettelijke kaders en taken en verantwoordelijkheden |
|
Caroline Koetsenruijter
Problematiek rondom sociale veiligheid en oplossingsrichtingen |
|
Joriene Beks
Psychologische veiligheid werkend krijgen in jouw team |
|
Mirjam Decoz
Valkuilen en dilemma’s: hoe ga je goed om met meldingen en klachten |
Deze unieke collegereeks is speciaal ontwikkeld voor directeuren, CEO’s, managers, hr-managers, teamleiders en andere betrokkenen die (mede)verantwoordelijkheid zijn voor de psychologische en sociale veiligheid in de organisatie of in teams. Die een veilige werkplek willen realiseren en behouden.
Korting voor Ooa leden
Ooa leden ontvangen 150 euro korting op deze collegereeks. Je kunt bij aanmelden kiezen voor ‘aanmelden met kortingscode’. De kortingscode kun je opvragen via info@ooa.nl.
PE-uren
Aan deze collegereeks zijn 16 PE-uren toegekend.